תיקון קו לסת וסנטר

תיקון קו לסת וסנטר

תיקון קו לסת וסנטר

מראה הפנים חשוב לכולנו. הפנים הן הדבר הראשון שמייצג אותנו בכל תקשורת עם אנשים אחרים, וכל פגם במראה הפנים יכול לפגוע בתחושה אישית שלנו ובביטחון העצמי. קו הלסת והסנטר הוא הגבול התחתון של הפנים. במשך השנים הוא עובר שינויים המשפיעים על כל מבנה הפנים.

בציבור נוהגים לכנות זאת ’פני בולדוג‘, זהו המראה המתקבל מנפילת קו הסנטר. המראה המזכיר פנים של בולדוג נגרם כתוצאה מהרחבה של קו הלסת המלווה בנפילה של קו הלסת התחתון. השינויים בעור הפנים מביאים להידלדלות רקמות תת עורית ושינוי בגמישות העור. וזה מסתיים באותו מראה בולדוג לא רצוי.
בשנים האחרונות גם נשים צעירות פונות לתיקוני קו לסת וסנטר. חידוד סנטר וקו לסת הפך לדבר פופולרי בקרב צעירות רבות המחפשות את מראה אנג‘לינה ג‘ולי.

פתרונות לתיקון קו לסת וסנטר

לאף אחד אין את הפתרון אשר ימנע את התהליכים הטבעיים הללו, אך אין זה אומר שעלינו להשלים עם המצב. למזלנו הרפואה האסתטית מציעה לנו היום מבחר של פתרונות לתיקון קו הלסת והסנטר. ישנם טיפולים שונים אשר יכולים להחזיר לנו את המראה הצעיר ואת תחושה הטובה המתלווה לכך. הפתרונות הקיימים אינם מחייבים שימוש בהליכים כירורגיים מורכבים.

שיטות הטיפול לעיצוב קו לסת וסנטר

שיטות הטיפול עשויות להשתנות בהתאם לחומרת הבעיה. במקרים רבים ניתן לפתור את הבעיה באמצעות חומרי מילוי. נהוג להשתמש בהזרקות של חומצה היאלורונית או חומר המבוסס על סידן; זהו חומר דמוי ג‘ל אותו מזריקים בנקודות מסוימות. כך ניתן למלא, להרים ולסתת את קו הלסת והסנטר.
ניתן להשתמש בחומר המילוי על מנת לעצב את הצורה של הסנטר; למשל לתת לה צורה מחודדת או להעלים סנטר כפול.
אחד היתרונות החשובים של עיצוב הלסת והסנטר באמצעות חומצה היאלורונית היא שמדובר בהליך שאינו דורש ניתוח כירורגי. תוצאות הטיפול מגיעות לשלמות לאחר כשבועיים שלושה. אך כמו טיפולים אחרים, חומר המילוי מתמוסס לאחר כשנה. מומלץ לבצע טיפול תחזוקה לאחר כ 8-12 חודשים.

תיקון קו לסת וסנטר באמצעות חומר מילוי נחשב לטיפול בטוח ופשוט, והוא זוכה לפופולריות רבה.

אוהבים את המאמר הזה?

שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו בפינטרסט

השאר תגובה

איך נוכל לעזור?